POP UP -pankkikiertueen arvonnan säännöt
- Arvonnan järjestäjänä toimii POP Pankki Suomen Osuuspankki.
- Arvonta on voimassa 15.10.2025 - 13.12.2025.
- Arvontaan voivat osallistua kaikki Suomessa asuvat, 18 vuotta täyttäneet luonnolliset henkilöt. Arvonnan järjestäjän henkilökuntaan kuuluva ja hänen perheenjäsenensä eivät voi osallistua arvontaan. Osallistuessaan arvontaan osallistuja hyväksyy tässä asetetut ehdot.
- Arvontaan osallistuminen ja arvontapalkinnot:
- Arvontaan voi osallistua POP UP -pankkikiertueen toimipisteellä Lohjalla (Kauppakeskus Lohessa)
- POP UP -pisteellä käyneiden ja arvontalomakkeen täyttäneiden kesken arvotaan joka viikko 5 kpl R-kioskin aamupalakombo -lahjakortteja (arvo á 3,90 €)
- POP UP-toimipisteellä Lohjalla 15.10.-13.12.2025 välisenä aikana asiakkuuden pankissamme avanneiden kesken arvotaan 2 kpl GoGift-SuperLahjakortteja (á 100 €)
- Palkintoa ei voi muuttaa rahaksi.
- R-kioskin aamupalakombo -lahjakorttien arvonta suoritetaan viikoittain maanantaisin 15.10.-13.12.2025 välisenä aikana.
- GoGift-SuperLahjakortit arvotaan 17.12.2025.
- Voittajille ilmoitetaan henkilökohtaisesti arvontalomakkeella ilmoitettujen yhteystietojen (puhelinnumero, sähköpostiosoite) kautta.
- Järjestäjä käsittelee arvontaan osallistuvien tietoja ainoastaan arvonnan toteuttamiseksi. Osallistujan antamia nimi- ja yhteystietoja käytetään ainoastaan arvonnan voittajan valintaan, siitä tiedottamiseen ja palkinnon toimittamiseen.
- Mikäli osallistuja arvontalomakkeella ilmoittaa haluavansa lisätietoja pankin palveluista, niin ilmoitettuja yhteystietoja voidaan käyttää kontaktoinnissa.
- Järjestäjä huolehtii arpajaisveron suorittamisesta.
- Arvonnan järjestäjä pidättää oikeuden mitätöidä kaikki sellaisten henkilöiden osallistumiset, jotka ovat osallistuessaan käyttäneet kiellettyjä keinoja, kuten tahallinen väärien tai virheellisten tietojen antaminen, koneellinen osallistuminen, tietoturvaväärinkäytökset ym. vastaavat väärinkäytöksiksi luettavat osallistumistavat.
- Arvonnan järjestäjä ei vastaa mahdollisista teknisistä syistä tapahtuneista virhearvonnoista tai todetuista väärinkäytöksistä.
- Arvonnan järjestäjä ei myöskään ole vastuussa vahingosta, joka aiheutuu tai väitetään aiheutuneen, suoraan tai epäsuorasti, osallistumisesta tähän arvontaan tai palkinnon lunastamisesta tai sen käyttämisestä.